Rekrutacja na stanowisko pracy do obsługi płacowej

SP ZOZ Pogotowie Ratunkowe we Wrocławiu poszukuje...
WIĘCEJ

Zakup środków ochrony indywidualnej

W ramach współpracy z PZU Życie S.A....
WIĘCEJ

Alzheimer rozumiem wspieram

Załączniki:   Broszura potrzeby chorych. Do samorządów....
WIĘCEJ

Boszkowo

Ośrodek wypoczynkowy Kukułka Rezerwacja domków w OW...
WIĘCEJ

Dieta DASH

DASH jest jedną z najlepiej zbilansowanych, przebadanych...
WIĘCEJ

Mobilne punkty pobrań

Sprawdź, gdzie znajdują się mobilne punkty pobrań wymazu...
WIĘCEJ

Informacja

INFORMACJA DZIAŁ KADR, PŁAC I SZKOLENIA PRZYJMUJE...
WIĘCEJ

Zakup środków ochrony indywidualnej

Pomiędzy PZU Życie SA a Związkiem Pracodawców...
WIĘCEJ

Zakup środków ochrony indywidualnej

W ramach współpracy z PZU...
WIĘCEJ

Alzheimer rozumiem wspieram

Załączniki:   Broszura potrzeby chorych....
WIĘCEJ

Boszkowo

Ośrodek wypoczynkowy Kukułka Rezerwacja domków...
WIĘCEJ

Dieta DASH

DASH jest jedną z najlepiej...
WIĘCEJ

Mobilne punkty pobrań

Sprawdź, gdzie znajdują się mobilne...
WIĘCEJ

Informacja

INFORMACJA DZIAŁ KADR, PŁAC I...
WIĘCEJ

Zakup środków ochrony indywidualnej

Pomiędzy PZU Życie SA a...
WIĘCEJ

Zamówienia Publiczne ➤

Zamówienia publiczne dostępne są w Biuletynie Informacji Publicznej Pogotowia Ratunkowego we Wrocławiu.

Darowizny / Podziękowania ➤

Pogotowie Ratunkowe we Wrocławiu bardzo serdecznie pragnie podziękować wszystkim darczyńcom...

Grupowe ubezpieczenia PZU ➤

AKTUALIZACJA 1.12.2022 - KOMUNIKAT

W CELU WEZWANIA POMOCY MEDYCZNEJ W STANACH NAGŁEGO ZAGROŻENIA ŻYCIA NALEŻY KONTAKTOWAĆ SIĘ Z CENTRUM POWIADAMIANIA RATUNKOWEGO LUB DYSPOZYTORNIĄ MEDYCZNĄ POD NUMERAMI ALARMOWYMI:

112    oraz    999

Dyspozytornia Medyczna DM01-01 we Wrocławiu oraz Centrum Powiadamiania Ratunkowego we Wrocławiu
stanowią część Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego.

Krwiodawcą może być osoba w wieku 18-65 lat, która w ostatnim czasie nie podróżowała do innych krajów, nie miała kontaktu z osobą zakażoną wirusem lub objętą kwarantanną, ciesząca się ogólnie dobrym stanem zdrowia. Każdy, kto zgłasza się do oddania krwi, musi być zdrowy, wypoczęty, w ciągu doby poprzedzającej oddanie krwi wypić ok. 2 l płynów, po lekkostrawnym posiłku. Należy też pamiętać o zabraniu ze sobą dokumentu tożsamości ze zdjęciem oraz numerem PESEL.

 

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa we Wrocławiu informuje równocześnie, że krew można oddawać nie tylko podczas takich akcji wyjazdowych jak ta planowana przy Urzędzie Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego, ale także stacjonarnie w siedzibie i oddziałach RCKiK we Wrocławiu, Głogowie, Legnicy i Lubinie.

SP ZOZ Pogotowie Ratunkowe we Wrocławiu poszukuje pracownika do obsługi płacowej.

Więcej informacji na stronie BIP.

Uprzejmie informujemy, że przedłużony został 3. stopień alarmowy CHARLIE-CRP – Zarządzenie Prezesa Rady Ministrów nr 282 z dnia 30 sierpnia 2022 roku w sprawie wprowadzenia stopnia alarmowego CRP (3. stopień CHARLIE-CRP) na całym terytorium Rzeczypospolitej Polskiej – obowiązujące od dnia 01 września 2022 roku, od godz. 00:00, do dnia 30 listopada 2022 roku do godz. 23:59.

Jednocześnie informujemy, że został przedłużony 2. stopień alarmowy BRAVO – Zarządzenie Prezesa Rady Ministrów nr 283 z dnia 30 sierpnia 2022 roku w sprawie wprowadzenia stopnia alarmowego BRAVO (2. stopień BRAVO) na całym terytorium Rzeczypospolitej Polskiej – obowiązujące od dnia 01 września 2022 roku, od godz. 00:00, do dnia 30 listopada 2022 roku do godz. 23:59.

W związku z powyższym informuję o konieczności zachowania zwiększonej czujności w stosunku do stanów odbiegających od normy (min. podejrzane załączniki w poczcie, linki, anomalie w działaniu systemów, itp) oraz stosowania się do obowiązujących w jednostce procedur zgodnie z zarządzeniem Dyrektora  nr. 88/2022.

Apel Ogólnopolskiego Programu Zwalczaniu Grypy

“Wszystkie ręce na pokład do walki do przeciw grypie!” – LINK

Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego realizuje kampanię informacyjno – edukacyjną w zakresie profilaktyki uzależnień behawioralnych adresowanych do rodziców i nauczycieli dzieci i młodzieży szkolnej z Województwa Dolnośląskiego.

W ramach kampanii dostępna jest ankieta z informacją zwrotną o ryzyku problemowego używania urządzeń cyfrowych przez dziecko:
LINK

Porozumienia z dnia 11 lipca 2022 r. w sprawie ustalania najniższego wynagrodzenia zasadniczego niektórych pracowników zatrudnionych w podmiotach leczniczych.

>>LINK<<

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że z dniem 1 lipca 2022 zaplanowane zostało włączenie Infolinii Narodowego Programu Szczepień przeciw COVID-19, NPSz do Infolinii DOM oraz  wykorzystanie dotychczasowego, funkcjonującego numeru Infolinii NPSz  – 989.

Jednak z uwagi na spadek zainteresowania szczepieniami oraz bieżącą sytuację epidemiczną w kraju, informujemy o czasowym ograniczeniu funkcjonowania Infolinii i ograniczeniu z funkcjonującej całodobowo do 7 dni tygodnia w godzinach od 7.00 do 18.00.

Informujemy, że nadal dzwoniąc na Infolinię NPSz – 989 będzie można otrzymać najbardziej aktualne i potwierdzone informacje na temat szczepień przeciwko koronawirusowi oraz zapisać się na bezpłatne szczepienie.

Zachęcamy do tego wszystkie nie zaszczepione dotychczas osoby oraz osoby z już rozpoczętym cyklem szczepienia.

Narodowy Program Szczepień jest aktywnie funkcjonującym programem Ministerstwa Zdrowia.

Pogotowie Ratunkowe we Wrocławiu przekazało ambulanse sanitarne w ramach pomocy humanitarnej dla Ukrainy.

Z dniem 1 stycznia 2022 r.  na podstawie art. 9a ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o zmianie ustawy o Państwowym Ratownictwie Medycznym oraz niektórych innych ustaw (Dz. U. 2018 poz. 1115 z późn. zm.) Dyspozytornia Medyczna we Wrocławiu DM01-01 zostaje przejęta przez Wojewodę Dolnośląskiego.

Praca

KONKURS UZUPEŁNIAJĄCY – Konkursu ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych przez lekarzy systemu w okresie od 01.01.2023 r. do 31.12.2023 r.

Szczegóły na BIP…

KONKURS UZUPEŁNIAJĄCY – Konkursu ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych przez ratowników medycznych, pielęgniarki i pielęgniarzy systemu, w tym z uprawnieniami do kierowania pojazdem uprzywilejowanym w okresie od 01.01.2023 do 31.12.2023 roku.

Szczegóły na BIP…

Więcej na BIP

Numery alarmowe

112 Numer ratunkowy ogólny

999 Państwowe Ratownictwo Medyczne

Podziękowania

Darowizny pieniężne

Pogotowie Ratunkowe we Wrocławiu bardzo serdecznie pragnie podziękować wszystkim darczyńcom, którzy wspomogli  Naszą Jednostkę.

CZYTAJ ➤

Darowizny

Pogotowie Ratunkowe we Wrocławiu bardzo serdecznie pragnie podziękować wszystkim darczyńcom, którzy w różny, możliwy dla…

CZYTAJ ➤